poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Pamiętnik Frankie...i kim jest Manny

Dzisiaj także o pamiętnikach tylko School Outs :

Frankie;
15 września
Watzit dostał się w duże kłopoty dzisiaj, gdy byłam w szkole. Jakoś wszedł do laboratorium ojca i wymknął się z częścią jednego z projektów taty. Dobrze, że mama była wtedy w domu bo, patrzyła przez okno i zobaczyła Watzita. Tata był jeszcze całkiem  przed czasem w domu. "To zwierzę jest zbyt bystry, dla jego własnego dobra - Mam ochotę zastąpić mózgu z owczej lub jeden z miękkiego Nauk prof." Myślę, że po prostu brakuje mi Watzit kiedy jestem w szkole, więc mam zamiar zacząć wstawać wcześnie, aby dodatkowo go zabrać na dłuższy spacer przed urlopem. Mam nadzieję, że pomoże - w przeciwnym razie będę musiał tresować go w ciągu dnia: (
24 września
Kiedyś myślałam że bycie "nową dziewczyną" jest najtrudniejszą z rzeczy chodzenia do szkoły.
Teraz wiem że bycie " nie tak bardzo nową dziewczyną " jest o wiele trudniejsze.
Kiedy byłam nową dziewczyną i zrobiłam coś głupiego wszyscy po prostu mówili :: "Jesteś nowy zwykle słabo się tak mocno na siebie-masz go powiesić".Moi znajomi również zrobili wiele rzeczy które dla mnie są dobre i złe. Dobre, bo trzymał mnie z żenujące siebie i złe, bo są pewne rzeczy, których trzeba nauczyć się robić na własną rękę i teraz każdy oczekuje ode mnie , że piasek rzeczy, kiedy jest bałagan, że powinienem wiedzieć jak to jest naprawdę, naprawdę, naprawdę żenujące.
Koniec cz. 1 wpisu z 24 września

A także:
Manny Taur
Manny Taur jest synem minotaura z labiryntu.
Zauważcie , że Manny choć nienawidzi czerwonego to ma w tym kolorze . Minnie to jego starsza siostra.

Klasyczny potwór;

Minotaur był potworem z ciałem człowieka i głową byka. Mieszkał w ogromnym labiryncie. Król Minos (ojciec potwora) postanowił zemścić się za zabójstwo swojego poprzedniego syna. Zażądał, aby co dziewięć lat przysyłano mu siedmiu młodych mężczyzn i siedem młodych dziewcząt z Aten. Były to ofiary ginące w ponurym labiryncie. Król Egeusz był zmuszony to składania straszliwej daniny, ponieważ bogowie nakazali, by spełniał polecenia Minosa. Jednak pojawiła się nadzieja, ponieważ mężny Tezeusz ukońszywszy dorosły wiek postanowił zgładzić potwora, zabierając wcześniej sandały i miecz z pod ogromnego głazu. Gdy dotarł na Kretę, poznał córkę Króla Minosa, piękną Ariadnę. Zakochana szaleńczo w Ateńczyku, poprzysięgła uczynić wszystko, aby pomóc zgładzić potwora. I tak też się stało. Kiedy odważny Tezeusz miał wejść do ponurego labiryntu, kobieta przywiązała mu nić, dzięki której miał znaleźć drogę powrotną. Mężczyzna pokonał potwora i dzięki pomysłowości Ariadny wrócił cały i zdrowy.


sobota, 28 kwietnia 2012

Nowe postacie i pamiętnik..Frankie

Hejka dzisiaj o:

 Grace Reaper
Wiek
 170 (ale zawsze będę gdzieś około 17)

Potworni rodzice:
 Mroczny kosiarz.

Zabójczy Styl:
 Kolczyki w kształtach kos, hmm...resztę znacie. 
Dziwaczna Wada:
 Czasami psy myślą, że moje ręce są kośćmi króre mogą żuć. Na drugi dzień jeden z nich przychodzi po mój kciuk . 
Zwierzę:
 Mój królik albinos, Domsday. Ojciec nienawidzi królików, dla niego są słodkie tylko w obsłudze.

Ulubione zajęcie:
 Szycie. Ghoulia pomaga mi z armaturą, jest wspaniałym manekinem.

Irytująca rzecz:
 Kiedy ludzie pytają się czy są na "liście". To wciąż praca ojca, a nie moja.

Ulubiony Przedmiot:
 Zajęcia teatralne. Przebieranie się w wiele słodkich kostiumów. Kocham to!

Nielubiany Przedmiot:
 Clawulus. Formuły po prostu nie zgadzają się ze mną.

Ulubiony kolor:
 Cukrowy Róż

Ulubione jedzenie:
 Truskawki, kocham truskawki, mam nawet truskawkowy szampon! (Jestem od nich chyba uzależniona!)

Przyjaciele:
 Ghoulia Yelps i Abbey Bominable.

 


Dzisiaj także trochę o pamiętnikach:

Franki;
30 czerwca;
Tak więc mama i tata myślą, że powinnam prowadzić dziennik, aby pomóc uporządkować wszystko co czuję. Ponieważ mam tylko kilka dni nie wiem, jak nawet rozpocząć. Teraz czuję radość, smutek, dezorientację, oświecenie, zmartwienie, nadzieję i głód w tym samym czasie. Czy to normalne?
15 lipca;
Najbardziej zdumiewająca rzecz stała się dzisiaj! Padało! Wiem, że każdy widział deszcz, ale to był mój pierwszy raz i jestem tak podekscytowana, że wpadłam do domu krzycząc, aby wszyscy zeszli się go zobaczyć. Tata przyszedł do labolatorium grzmiąc i był dość nieszczęśliwy, gdy dowiedział się że zrobiłam z tego taką wielką sprawę. "Duchu Mary Shelley, Frankie, myślałem, że wieśniacy z pochodniami byli na zewnątrz!" Chyba musiało wyglądać na to że był zaskoczony i smutny bo tato przytulił mnie i powiedział, że przeprasza za to że krzyczał. Chciałam wyjść i zagrać w nim, ale tata powiedział, że może to spowodować mi zwarcie. Mama przyszła na pomoc z parasolem, gumowymi butami i płaszczem przeciwdeszczowym. To było wspaniałe i tata nawet wyszedł w fartuchu i kaloszach, aby pokazać mi jak stompać po kałużach! Czy życie może być lepsze?
16 lipca;

Czuję, że mam wiele do nauczenia się pomiędzy teraz i kiedy zacznie się szkoła. Co zrobić, jeśli zdenerwuję się o coś, co jest po prostu normalne, codzienne zdarzenia, jak deszcz?Wszyscy śmieją się przez to ze mnie. Czy mam po prostu być cicho i udawać, że widziałam to wszystko wcześniej? Nie jestem nawet pewna, czy jest to możliwe dla mnie, ponieważ wszystko jest tak całkowicie przerażająco fajne już teraz!
17 lipca;
Okay, więc coś, czego nauczyłam się w moim krótkim życiu jest to, że nie jestem osobą rano. Mój tata jest jednak i on nalega na krzyczenie "To żyje!" za każdym razem wejść na górę na śniadanie. Niestety, nie sądzę, że zamierza przestać to robić w najbliższym czasie, bo kiedy w końcu przestanie się śmiać, on uderza kolana i mówi: "To po prostu nigdy się nie zestarzeje." Czy to za wcześnie dla mnie, aby zdecydować, że śniadanie jest przereklamowane?
23 sierpnia
Poszliśmy na naszą pierwszą rodzinną wycieczkę dzisiaj ... do Centrum Handlowego! Byłam bardzo podekscytowana, ale także bardzo zdenerwowana. Tata wziął długą drogę tam i prowadził przez wysokie góry pokazać mi, gdzie będę chodzić do szkoły, co mnie jeszcze bardziej nerwowy, tak, że do czasu mamy do Maul, byłam w sumie casketcase. I prawie zapytał tata zabierze mnie do domu, ale poszedłam w każdym razie. Wszyscy mieliśmy lunch w ciało pokarmu, a następnie moja mama wzięła mnie na zakupy, podczas gdy ojciec poszedł szukać niektóre polskie śruby szyi. Pierwsze miejsce zajęło mi mama była jej ulubionym sklepie, ale cały rodzaj strojów z wyglądało jak stare suknie ślubne. Naprawdę nie chce zranić uczuć i mama nie powiedziałem jej to, ale nie byłby żywcem w większości tych ubrań. Myślę, że mama musi mieć poczucie, że nie byłem bardzo podekscytowany, bo nie tam bardzo długo. Jak wychodziliśmy ze sklepu wpadliśmy na Clawdeen Wolf i Draculaurę. Mama zaprowadziła mnie do nich i poszłyśmy zakupić ubrania do szkoły. Clawdeen spojrzała na sklep i zacząła coś mówić, ale Draculaura przypadkowo uderzyła ją z parasolką którą niosła i powiedział: "Pani Stein, jeśli chce pani pokazać Frankie niektóre z miejsc, gdzie robimy zakupy, byłybyśmy szczęśliwe aby to zrobić. " Na szczęście, mamo, że tak i wspomniał coś o znalezienie ojca, zanim dotarł do zaopatrzenia sklepu laboratorium. Clawdeen i Draculaura zajęło mi około wszystkim przerażające fajne sklepy i opowiedział mi wszystko o wysokiej Monster. To było tak, jakbyśmy się znali od zawsze. Draculaura jest baaaaardzo ładna i Clawdeen Wolf jest tak pewna siebie i zabawna. Kiedy byłyśmy na zakupach, przyznałam że nie byłam pewna, jakie style by wyglądały dobrze na mnie. Draculaura i Clawdeen zarówno zaczęly się śmiać i myślałam, że powiedziałam coś niewłaściwego. Następnie obie położyly rękę wokół mnie i Clawdeen powiedziała: "Straszyciółko, z rysunku, nie należy się zastanawiać, jak dobry styl patrzy na ciebie, ale jak źle będziesz sprawić wrażenie na kimś, kto ją nosi." Draculaura nawet zaprosiła mnie do wypróbowania w składzie potworniarek. Byłam zbyt podniecona, aby powiedzieć jej, że nie wiedziałam, co to było, ale brzmiało to jak zabawa. Przez mama i tata raz przyszedł do mnie znaleźć, nie chce odejść. Cieszę się, że włożyłem go i nie zapytać tata zabierze mnie do domu.!.!
Podobne strony

Lagoony Blue
Wstęp
Yeach,brachu!Jeśli znajdziesz mój pamiętnik oddaj mi go proszę,jak już skończysz czytać.

6/30
Właśnie wróciłam z wizyty u moich przyjaciół z Północy.Tam to dopiero są surfujące potwory,ale z drugiej strony woda jest tak zimna, że można zsinieć...hehe...a plaże są kamieniste,więc nici z siatkówki.Tak czy owak,cieszę się, że jestem już w domu ,gdzie woda jest ciepła,na plażach jest piasek , a życie jest przeraźliwie wspaniałe.


7/15
Słodki deszczowy dzień.Poszłam pobiegać po plązy po piasku i ani razu nie wyschłam.Padało tak mocno,że czułam się, jakbym pływała po plaży.Hip Hip Hura!Fantastycznie!


7/18
Poszłyśmy dziś wszamać jakąś wyjopizzę z Draculaurą,która jest wegetarianką i Clawdeen Wolf , która zdecydowanie nią nie jest.Wzięłyśmy więc jedną z serem sojowym , jedną podwójną z wszelkim dostępnym mięsem i jedną z anchovy.Straszliwie dobrze się bawiłyśmy, potem nawet wskoczyłyśmy w bikini na nieszczęście Draculaury, bo ona tak naprawdę nie może leżeć w słońcu ,bo spłonie.Ale najwyraźniej w ogóle jej to nie preszkadzało, zaproponowałyśmy,że kiedy tylko zechce możemy z nią poleżeć w świetle kisężyca.

A teraz jeszcze o :

Haylie Brown

Wygląd;
Haylie ma brązowe, długie włosy. Jest uczesana w wysokiego kucyka na czubku głowy. Ma również czapkę z daszkiem. Haylie ma brązowy golf bez rękawów podobnie jak Scarah, ale jest brązowy. Ma szorty o kolorze ciemno zielonym oraz wysokie, białe podkolanówki. Nosi również brązowe szpiki. Haylie ma charakterystyczne szpiczaste uszy jak u elfa i piegi jak Lagoona. Jej oczy są żółte.

Osobowość;
Haylie Brown nie ma jeszcze stworzonej osobowości.
Ale już ją tworzą .

Klasyczny potwór;
Haylie ma spiczaste uszy więc prawdopodobnie jest elfem. Elfy stanowią jedną z najważniejszych ras Elf
Dodane przez Cleopatra de Nilewiększości światów fantasy. Ze względu na różnice między światami, zachodzą również zasadnicze różnice w opisach elfów w różnych rzeczywistościach fantasy. Wspólne pozostają jednak przeważnie pewne elementy natury oraz wyglądu elfów:
spiczaste uszy
długowieczność albo wręcz nieśmiertelność
związki z naturą i lasem, a zazwyczaj także morzem
uzdolnienia magiczne
piękny wygląd
długie włosy (najczęściej blond, srebrzyste albo czarne)
piękny i melodyjny głos
niezrównane umiejętności łucznicze i walki ogółem
bardzo dobrze rozwinięte zmysły.


Córka Arachne (Spiderella)
Córka Arachne nazywana jest Spiderella albo AJ (Arachne Junior). Jeat pająko-stworem

Osobowość;
Jest narazie bez osobowości, trzeba poczekać aż zacznie się ona rozwijać.

Arachane;
"Znalazła się jednak pewna śmiertelniczka o imieniu Arachne, która ośmieliła się twierdzić ,że w sztuce tkania oraz hawtowania nie ma sobie równych. Mówiła nawet ,że przewyższa w tym samą Atenę. Gdy wieśc o przechwałkach dziewczyny dotarła do bogini, ta bardzo się rozgniewała i postanowiła ukarać dziewczynę za jej pychę. Pewna swego niedośćignionego kunsztu hafciarskiego staneła z Arachne do zawodów. Tkanina wyszyta przez Arachne była odzwierciedleniem głędów bogów olimpu, a Ateny była obrazem męk po życiu na ziemi dokonywanych przez bogów na śmiertelnikach. Wszyscy zachwycali się pracą Arachne, świetnie dobranymi kolorami nici, starannościom wykonania i wiernością przedstawionych wizerunków bogów. Praca ta zachwyciła także Atenę i bogini na próżno próbowała znaleźć błąd chociażby w jej wykończeniu. Z zazdrości rozszarpała tkaninę współzawodniczki i rozłoszczona wróciła na Olimp. Przerażona Archne nie mogła dojść do siebie, a w koncu rozpaczona powiesiła się. Gdy Atena dowiedziała się o tym, bardzo żałowała swego zachowania. Zapragneła wrócić dziewczynie życie, ale nie mogąc tego dokonać, zmieniła ją w pająka. Od tej chwili Arachne snuje srebrne niteczki i przędzie z nich sieci o przecudnych wzorach."


piątek, 27 kwietnia 2012

Scarah....skull schores,Dot dead gorgeus... nowe postacie i znaczenie imion

Hejka dzisiaj o :

Scarah Screams,
 wcześniej znana fanom jako postać pojawiająca się w tle webisodów, była jednym z trzech propozycji lalki prototypu wyświetlanego w San Diego Comic Con 2011. Dwie pozostałe to Spiderella i Dyrektorka Głowenia Krewnicka. Po wygraniu głosowania, Scarah będzie sprzedawana w przyszłym roku (?), ale nadal nie wiadomo, czy pozostałe dwie będą miały własne lalki w przyszłości.

Wygląd:
Screams Scarah ma jasne puste oczy i średnie czarne włosy z grzywką. Scarah ma niebieski odcień skóry z niebieskimi ustami. Nosi zielony golf bez rękawów, ciemno-zielono mini oraz buty w tym samym kolorem. Na głowie ma zieloną opaskę

Osobowość:
Osobowość Scarah nie jest jeszcze znana.

Klasyczny potwór:
Banshee jest irlandzkim widmem, które krąży, płacze w żałobie i myje ubrania umierających Irlandczyków o nazwisku O' Leary lub O' Mac. Ludzie wierzyli kiedyś, że jeśli uda się zatrzymać Banshee z robienia tego obowiązku, można trzymać ludzi od śmierci, ale nieskutecznie Banshee jest tylko posłańcem. Banshee mają bardzo głośne, zawodzące głosy, stąd nazwisko Screams Scarah.

Rodzina:
Scrach jest córką Banshee

Opis na Facebooku:
Screams Scarah może wydawać ukryta w tle, ale jest gotowa wyjść z ciemności. Jeśli marzysz, aby wziąść ją do życia, głosuj teraz! Wystarczy pamiętać, upiory, wszyscy z Monster High wzory i nazwy lalek mogą ulec zmianie.
Scarah Screams zawsze sprawia, że ​​jej głos był słyszany przez potwory i, że umiera, aby upewnić się , że Ciebie słyszy też!

Ciekawosti:
Scarah była cheerledereką w składzie Potworniarek, ale odeszła razem z Toralei Stripe.
Kolor jej ubrania może być związany z jej pochodzeniem.
Ponieważ jej lalka to prototym, zdaje się mieć opaskę Ghouli z pierwszej serii lalek.


Skull Shores
(Już wcześniej wklejałam zdjęcia lalek z tej serii wiec tylko jedne wkleje żeby przypomniećjak wyglądają ;)

Marzyliście może kiedyś o znalezieniu tajemniczego skarbu? Sześcioro Uczniów szkoły Monster High: Frankie Stein, Draculaura, Lagoona Blue, Ghoulia Yelps, Abbey Bombinable i Gill Webber postanowili odnaleźć skarb ukryty na Wyspie Czaszki. Mattel wyprodukował linię lalek Skull Shores, w której uczniowie poszukują skarbu, jest to jedna z najnowszych linii naszych ulubionych lalek. Niestety, nie są jeszcze dostępne w Polsce. Każda z lalek ma przy sobie: szczotkę (z wyjątkem Gill'a), stojak, mapę i tropikalny prowiant.

Abbey Bominable
Abbey ma fioletowy kryształowy kapelusz i włosy związane na bok. Ubrana jest w czarny kostium kąpielowy, ozdobiony płatkami śniegu i niebieskimi, i różowymi kwiatami. Ma granatowe pareo z motywem śnieżynek oraz fioletowe, kryształowe buty. Jej dodatkami jest purpurowa bransoletka z kluczem i kolczyki, w kształcie płatków śniegu. Trzyma kryształową miseczkę z upiornym sorbetem.

Draculaura
Draculaura ma białą czapeczkę i włosy zaczesane w wysoką kitkę. Ubrana jest w różowo-biały marynarski kostium w poziome paski. Ma czarną chustę w grochy i pasujące do całego stroju sandały. Jej dodatkami jest ma różowa bransoletkę i kolczyki przypominające kotwice. Trzyma tropikalny koktajl w kolorze fuksji.

Ghoulia Yelps
Ghoulia ma czerwony kwiat we włosach i krótkie, kręcone włosy. Ubrana jest w czarny strój kąpielowy w żółte grochy.Ma czerwoną chustę w móżdżki oraz krwawe buty. Jej dodatkami jest czerwona bransoletka, kolczyki i zielone okulary przeciwsłoneczne. Trzyma klasyczny napój w kokosie.

Gil Webber
Gill ma na głowie hełm (akwarium). Ubrany jest w czarną koszulkę z rybią ością i niebieskie szorty. Ma czarne klapki. Jego dodatkiem jest niebieski wisiorek. Trzyma napój w ananasie.

Lagoona Blue
Lagoona ma opaskę z kwiatem, włosy układają się niczym fale na oceanie. Ubrana jest w czarny strój z niebieskimi paskami. Ma różowe pareo w łuski i turkusowe buty. Jej dodatkami jest różowa bransoletkę oraz kolczyki w różnych kolorach. W ręku trzyma napój, z różową parasolką.

Jest także Frankie Stein ale nie wiem czy należy także do tej serii ;(


Chwaścina
Jedna z nauczycielek, która występuję tylko w specjalnym odcinku..
W odcinku "Różnice kulturowe kłów i futer" pomagała w podzieleniu wampirów z wilkołakami. Zamieniła się w panią Dyrektor Głowenię Krewnicką . Za zdradę zamieniona została w kamień i wsadzona do katakumb pod szkołą. Podczas gdy Frankie zaczęła "łatać" nie zgodę między wilkołakami a wampirami chwaścina postanowiła pokrzyżować plany, dzwoniąc po kuratora Van Helkrzyka który między uczniami rozpowszechniał nie zgodę. Chwaścina zawsze nazywała Frankie ... Fransie co zapewne skłoniło wnuczkę frankensteina do zastanowień czy Głowenia Krewnicka jest na 100 % sobą. W ten oto skutek chwaścina razem z Van Helkrzykiem zostali pokonani i zamknięci w katakumbach straszyceum. Ogólnie, należy ona do bardzo negatywnych postaci.Bram Devein
,,Chodźmy, Gorio"- w RKKIF.
Bram Devein przeniósł się z liceum Dzwonnicy do Monster High, razem ze swoją dziewczyną, Gorią.
Bram jest wampirem, kiedyś uczęszczał do liceum Dzwonnicy tylko dla wampirów. Chodzi z Gorią. Ma najprawdopodobniej 1600 lat.

Wygląd:
Bram ma blond włosy,czerwone oczy i bardzo bladą skóre.Nosi czerwoną koszulę i krawat

Relacje:
Chodzi z Gorią

Rodzina;
Jest synem wampirówGoria
Goria - jest wampirzycą która przeniosła się z innymi wampirami z Liceum Dzwonnicy do Monster High jak wiele innych wampirów w "Różnice kulturowe kłów i futer". Chodzi z Bramem Deveinem. Razem ze swoim chłopakiem chcieli przeciagnąć Draculaurę do...Dot Dead Gorgeous (linia lalek)
Cała kolekcja nawiązuje do grochów i kropek na ubraniach.
Z tej seri pojawiły się trzy lalki:


Operetta

Spectra


Lagoona


I razem ;)

A teraz znaczenia imion uczniów MH

Nie wszystkie imiona się da przetłumaczyć, niektóre są nazwami własnymi.

Frankie Stein - imię pochodzi od Frankensteina, można jednak to potraktować jak Franka (Franciszka).

Lagoona Blue - Laguna Niebieska.

Cleo de Nile - Imię "Cleo" to zdrobienie od "Cleopatry", a "de" z hiszpańskiego oznacza "z". Jej imię tłumaczy się "Cleo z nad Nilu"

Clawdeen Wolf - Pazurka, 'Pazurella' Wilk, Szponka, Szponella. Jednak imię można potraktować jak Klaudia Wilk.

Clawd Wolf - Pazur Wilk.

Deuce Gorgon - "Deuce" to "czart", "licho". "Gorgon" znaczy "Gorgona".

Draculaura - Połączenie Draculi oraz imienia Laura.

Toralei Stripe - Pierwsza część imienia pochodzi z japońskiego "Tora", co znaczy "Trygrys". "Stripe" po angielsku to "pasek". Można to tłumaczyć jako "Tygrys Pasek"

Abbey Bominable - "Abominable" z angielskiego tłumaczy się jako "wstrętny" albo "podły". Może to być ukryte znaczenie, gdyż Abbey nie jest miła.

Operetta - Zmienienie słowa "opera" na imię damskie.

Spectra Vondergeist - Widmo, 'Widmusia' von der Duch. Nazwisko prawdopodobnie ma pochodzenie niemieckie po przez rodzajnik "Der". Geist oznacza Duch.

Purrsephone - pochodzi od imienia "Persephone". Zostało tak przekształcone, żeby było związane z kotem. "Purr" znaczy mruczeć.

Meowlody - Podobnie jak u jej siostry, prawdopodobnie imię "Melody" zmieniono, aby było powiązane z kotami. "Meow" to dźwięk jaki wydają koty, czyli miauczenie.

Gill Webber - "Gill" znaczy "wypatroszyć" lub "skrzela", zaś "weber" po niemiecku znaczy "tkacz". Może to się odnosić to tkania sieci.

Ghoulia Yelps - Imię pochodzi od słowa "ghoul" czyli "upiór". "Yelp" oznacza "skowyt".

Venus McFlytrap - "Venus to jest imię. Flytrap" to "muchołówka" po angielsku.

Howleen Wolf - "Howl" z języka angielskiego to znaczy wyć. Czyli Wyjlina Wilk.

Robecca Steam - przekształcone imie od imienia"Rebecca"cząstka "Rob"od robota."Steam"(z ang. para wodna)

To na tyle papappapapa

wtorek, 24 kwietnia 2012

OC i szablony

Napewno wiecie że jest seria Monster High OC dlatego teraz wyśle wam pare fotek tych lalek oraz szablony żebyście mogli sami zrobić własną lalkę monster high!!!

A teraz szablony
To dziś na tyle papapap!!!!

nic.........

Nie wiem o czym jeszcze mogę wam napisać ponieważ  wyczerpałam już chyba wszystkie tematy ale postaram sie coś znaleść.Jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie w komentarzach !!! Może uda mi się zrealizować wasze pomysły... ;)


Melody i jej historia

Hejka dzisiaj napiszę wam o :

Melody Craver

 Ksywka:
 Nochalina, Melosmark, Melly, Mel

Ulubione powiedzonko:
 Can-dace!

Najbardziej lubiany przedmiot:
 Spotkania chóru (odzyska głos!)

Najmniej lubiany przedmiot:
 Informatyka - przecież doskonale radze sobie z wysyłaniem e-maili...

 Zwierzak:
 Brak... chyba że starsza siostra też się liczy.

 Nie rusza się z domu bez:
 Ozdób z opalizującymi piórami i inchalatora.

 Ulubiony kolor:
 Czarny.

Sekrety jej pokoju:
 W tym drewnianym domu niegdyś mieszkały wampiry.Pewnie dlatego jest w nim ciemno, gorąco i duszno - troche jak w wampirzej trumnie...


Historia Melody
Melody ma siostrę Candace. Jej rodzice to Beau i Glory Carverowie. Biologiczną mamą Melody jest Marina. Melody przeprowadziła się z Beverly Hills do spokojnego miasteczka Salem w stanie Oregon. Tam poznała Bekkę i Haylee. Poznała tam również Jacksona, którego Candace nazywa ,,urodziwakiem".Pod koniec pierwszej części dowiaduje się dużo o RAD-owcach, natomiast w drugiej części nazwana jest NUDI-pod koniec części podejrzewa, że ma z tą grupą (RAD-owcami)jeszcze więcej wspólnego, niż myślała. I ma rację.Dowiaduje się, że jest córką Mariny.Na końcu drugiego tomu książki Melody zdobywa szacunek Cleo. Występuje tylko w książkach, więc nie wiemy jak wygląda, ale jej opis jest taki:

 • Ma nos wprost spod skalpela
 • Nosi oldskulowe T-shirty, czarne dżinsy i różowe conversy
 • Jej włosy są czarne i matowe, wporównaniu do Frankie wygląda o wiele gorzej
 • Oczy ma szare.
Trochę później dowiadujemy się, że Melody jest córką Mariny. Ale bardziej istotne jest to, że Melody też jest RAD-owcem - Syreną (Czyli pół kobietą.. a pół ptakiem, jej piękny głos zmusza innych do spełnienia zachcianek / rozkazów które im narzuci ) . Być może niedługo zobaczymy Melly w filmach.
W 3 części Melody pokazała swoje prawdziwe oblicze i zaczęła używać swojej mocy dla własnych zachcianek np. Zmusiła Cleo do oddania swoich pięknych kolczyków, które Cleo zrobiła z piór, które dostała od Melly.
Relacje
Rodzina:
 • Glory-przybrana matka
 • Beau-przybrany ojciec
 • Candace-przybrana siostra
 • Marina-biologiczna mama
Przyjaciele:
 • Bekka-eks przyjaciel
 • Haylee-eks przyjaciel
 • Frankie-przyjaciel pod koniec I części
 • Billy-kolega
 • Brett-współzałożyciel NUDI.
 • Cleo-przyjaźń pod koniec II części
 • Jackson-chłopak dziewczyny, pierwsza osoba napotkana w Salem.poniedziałek, 23 kwietnia 2012

"Wolny" i "niewidoczny"

Hejka!!! Już za niedługo nowy magazyn MONSTER HIGH (27 kwietnia) a  w nim rękawiczka :)
A tak wogule to dzisiaj napisze wam o :

Billy Phaidin  ( nie bedzie o nim zbyt wiele bo nie ma nigdzie informacji) ;/

W 2 części podarował Frankie nowego iPhone'a, ponieważ starego zabrali jej Viktor i Viveka czyli rodzice.
Pod koniec 3 części książki zaprzyjaźnia się ze Spectrą. W niej także Candace maluje go samoopalaczem,aby można było go widzieć. Frankie idzie z nim na koncert.
Kawałek tekstu z książki, w chwili kiedy Candace maluje go samoopalaczem:

(...) Strumień zimnego spreju zmroził żebra chłopaka. Billy miał ochotę krzyczeć, ale nie wolno mu było otworzyć ust
 (...) -Opalenizna utrwali się w ciągu sześciu godzin, ale w tej mieszance znajduje się dodatkowo płyn brązujący, więc wstęnie rezultaty zobaczymy od razu - powiedziała dziewczyna i wyłączyła urządzenie. - Możesz oddychać. Billy wypuścił powietrze.
-I jak? - spytał nieśmiało.
-Cóż... widzę, że ktoś tu lubi robić brzuszki. (...)
Teraz kawałek o tym, jak opisywała go Frankie:

(...) Nieznajomy miał na sobie ubranie. Co więcej, było z niego naprawdę niezłe ciacho! (...)
(...) Chłopak był ubrany w prosty oliwkowy T-shirt, ciemnoniebieskie dżinsy Diesla i oldskulowe białe adidasy. Miał pofalowane włosy, gęste, ale nie krzaczaste brwi i ciemnobrązowe, a właściwie kawowe oczy o migdałowym kształcie. Jego umięśnione ramiona miały odcień karmelu, a zęby kolor bitej śmietany. Wyglądał zdecydowanie kusząco.
Był widziany(Albo racze niewidziany) w jednym z odcinków Monster high.

Wolny Moe ( także nie ma o nim zbyt wiele)

Relacje:
Chodzi z Ghoulią.

Rodzina:
Rodzina Wolnego Moe nie została jeszcze pokazana, wymieniona.

Znajomi:
Najprawdopodobniej Moe przyjaźni się z Gilem.

Wygląd:
Wolny Moe ma szarawą skórę, granatowe włosy. Jego oczy mają tendencję do toczenia się w różnych kierunkach.

poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Potworni....

Sorki że nie pisałam o chłopakach w Monster High więc teraz się tym zajmę... ;)


Deuce Gorgon
Wiek:
16/17
 
Zabójczy styl:
Skate'owe buty, bluzy i moje charakterystyczne okulary. Poza tym wymiatam irokezem z węży
.  
Dziwaczna wada:
Muszę nosić okulary, żeby nie zamienić moich przyjaciół w kamień. Nie trwa to aż tak długo, ale nie lubię przypadkowo zmuszać moich znajomych do powrotu do normalnej postaci.
 
Ulubiony kolor
 Rażąco zielony
 
Ulubiona potrawa:
 Potworna grecka mieszanka mojego własnego pomysłu.

Najbardziej irytująca rzecz:
Ludzie, którzy mnie denerwują.

Ulubione zajęcie:
 Gra w trumno-koszykówkę
.  
Zwierzątko:
 Perseusz jest moim szczurem o dwóch ogonach, nazwany został po greckim wojowniku, którego znała mama. Jej to nie śmieszy.  
Przyjaciele od grobowej deski:
Cleo de Nile i Jackson Jekyll
 
Ulubiony przedmiot w szkole:
Patrz niżej.

Najmniej lubiany przedmiot w szkole:
Gotowanie. Udaję, że tego nie lubię, ale to najfajniejsze lekcje w Monster High.

Najmniej lubiany przedmiot w szkole: Gotowanie. Udaję, że tego nie lubię, ale to najfajniejsze lekcje w Monster High.
Clawd Wolf
Lat:
 17 
Zabójczy Styl:
 Na co dzień ubieram się tak jak radzi mi Clawdeen. Nie mogę ignorować rad mojej modnej siostry. 
Dziwaczna Wada:
 Moja sierść wypada. Często jak wychodzę z pod prysznica w wannie jest dużo kłaków. I wtedy muszę się czesać przez co najmniej godzinę. 
Zwierzę:
 Gargulec Pies o nazwie Rockseena. Mój ostry Pulldog. 
Najbardziej irytująca rzecz:
 Ludzie którzy myślą że piłkarze są głupi. 
Najbardziej lubiany przedmiot:
 Biologia. Marzę o tym że będę studiował w Medycynie Sportowej. 
Najmniej lubiany przedmiot:
 Pływanie. Przez cały dzień chodzę z mokrym futrem. 
Dziewczyna:
 Draculaura.

Ulubione jedzenie:
 STEK. I to dużo... Mniam! 
Przyjaciele:
  Nie mogę wybrać jednego Przyjaciela. Prawdziwy przywódca nie ma faworyta. 
Słaby Punkt: Piłki... Gdy je ktoś rzuci po prostu muszę je gonić. Niestety moja dziewczyna o tym wie i potrafi to wykorzystać.Holt Hyde
Wiek:
 16...Tak mi się wydaje! 
Rodzice:
 Pan i Pani Hyde 
Zabójczy Styl:
  Mam ognisty styl maleńka! Serio płomienie dosłownie buchają z mojego ciała. Jestem swoim własnym pokazem świetlnym.Mam również wytatułowany na plecach symbol yin-yang i oczywiście nigdy się nie rostaje z moimi słuchawkami ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy zapłonie jakiś beat. 
Dziwaczna Wada:
 Jestem nerwowy. Nie jestem z tego dumny , ale poprostu raz na jakiś czas wybucham , a potem dużo czasu spędzam na przepraszaniu.Ciężko też jest mi zapamiętać niektóre rzeczy.

Ulubiony kolor:
 Pomarańczowy 
Ulubiona potrawa:
 Ostre skrzydełka. Lubię je tak ostre , żeby nawet dla smoka były za ostre. 
Najbardziej irytująca rzecz:
  Słuchanie nudnej muzyki . Serio , jeśli muzyka cię nie zmienia jest po prostu statyczna. 
Ulubione zajęcie:
  Tworzenie nowych potwornych miksów.Uwielbiam kiedy moje kawałki ożywiają i kiedy wszystkie potwory w domu zaczynają bawić się na parkiecie. 
Zwierzątko:
  Kameleon Crossfade jest najwspanialszym zwierzątkiem na świecie ponieważ moje zmiany mu nie
przeszkadzają i całkowicie lubi moją muzykę. 
Przyjaciele do grobowej deski:
 Wszystkie potwory, które lubią moją muzykę. 
Ulubiony przedmiot:
 Teoria Muzyki. Halo, nie jestem w tym dobry przez fart.Wypruwam sobie żyły ucząc się i ćwicząc żeby być w tym najlepszym! 
Nielubiany przedmiot: 
Wszystko pozbawione beatu. dzisiaj na tyle =)

piątek, 13 kwietnia 2012